EDREMİT ARTI OSGB İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

HAKKIMIZDA
Edremit Artı OSGB, iş sağlığı ve güvenliği alanında uzman kadrosuyla, işyerlerinde güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturulması için hizmet vermektedir. Uzmanlarımız, işyerlerinin risklerini analiz ederek, bu riskleri ortadan kaldırmak veya azaltmak için gerekli önlemleri almakta ve uygulamaktadır.

Firmalarda faaliyet gösteren çalışanların sağlığını korumak amacıyla sunduğumuz mobil sağlık taraması hizmetleri, periyodik muayenelerin iş yerlerinde gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Bu hizmetler, iş gücü kaybını en aza indirme amacını taşıyan bir anlayışla, hızlı ve etkili bir şekilde uygulanmaktadır.

Edremit Artı OSGB olarak, sağlık hizmetlerindeki uzmanlığımızı ve deneyimimizi, işletmelerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak için kullanıyoruz. Sağlık kontrollerinin mobil olarak gerçekleştirilmesi, çalışanların iş yerlerinde daha konforlu ve zamanında muayene olmalarına imkan tanırken, işletmelerin de bu süreçleri daha verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

EDREMİT ARTI OSGB'nin Hizmet Verdiği ve Yetkili Olduğu İller

EDREMİT ARTI OSGB İSG Profesyonelleri

İş Yeri Hekimi 4 Kişi
İş Güvenliği Uzmanı (A Sınıfı) 2 Kişi
İş Güvenliği Uzmanı (B Sınıfı) 5 Kişi
Laboratuvar Teknikeri 1 Kişi
Odyometrist 1 Kişi
Radyoloji Teknikeri 1 Kişi
Diğer Sağlık Personeli (DSP) 2 Kişi

EDREMİT ARTI OSGB Yetki Belgesi

EDREMİT ARTI OSGB Referans ve İş Ortakları

OSGB'nin İletişim Bilgileri

ADRESİ WEB SAYFASI E-POSTASI TELEFON NUMARASI
Gazicelal Mahallesi 456 1 Sokak, Noter Arka Sokağı 16/1A 5, 10300 Edremit / BALIKESİR https://edremitartiosgb.com/ artiosgb10@gmail.com 0 532 514 13 57 0 545 514 13 57