Türkiye OSGB Platformu Web Sitesi Kullanım Koşulları

Yasal uyarılar

Türkiye OSGB Platformu web sitesine yönelik yasal uyarılar:

Türkiye OSGB Platformu web sitesinde yer alan tüm içerik, görüş ve bilgiler Türkiye OSGB Platformu tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır.

.Türkiye OSGB Platformu web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler sadece bilgi ve gösterge amaçlı olup, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu sebeple okuyucuların; bu siteden elde edilen bilgil/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri önerilmektedir.

.Türkiye OSGB Platformu gerek üçüncü kişilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmediği gibi bu kaynaklardan edinilen görüş ve düşünceler Platformumuzu bağlamamaktadır. Okuyucuların bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk tamamen kendilerine ait olup bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından Türkiye OSGB Platformu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

.Ayrıca, Türkiye OSGB Platformu çalışanlarının ve danışmanlarının, web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Ziyaretçilerimizin, Türkiye OSGB Platformu web sitesine girmesi veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanması, yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiği anlamına gelmekte olup, Türkiye OSGB Platformu gerek bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, gerekse de web sitesinde yer alan her türlü içerik, görüş ve bilgiyi önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Yer sağlayıcı: Türkiye OSGB Platformu adına Mini Bilişim Hizmetleri Bilgisayar Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. (Yer Sağlayıcı Belge No: ???)