BY ALPHA İSG DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

BY ALPHA 2022 yılında Mersin Merkezli kurulmuştur. BY çocuklarımız Berre ve Yusuf’un isimlerinden, ALPHA ise temel hedef ilkelerimiz olan liderlik, öncülük ve global firma olma hedeflerimizden ötürü tercih edilmiş olup kurumsallaşma yolunda hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

BY ALPHA global düzeyde hizmet vermeyi hedeflemektedir. Müşterilerimizin talepleri alınıp değerlendirilerek gerçek iş disiplini ile yola çıkılmakta ve çalışmakta olduğumuz tüm müşterilerimize çözüm ortağı olmayı ilke edinmekteyiz.

BY ALPHA’ da ki rolümüz açık. Kuruluşların daha sürdürülebilir bir geleceği benimsemesine
ve katkıda bulunmasına yardımcı olacak bir vizyonumuz var. Birlikte ,“Daha İyi ve Daha Güçlü Bir Yarın Sunmaya” yardımcı olmak istiyoruz. BY ALPHA hem İş Sağlığı Ve Güvenliği Danışmanlığı hem de “Sürdürülebilir Bir Dünya Hizmeti” vermek adına kurulmuştur.


MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ

İlgili kanunlar kapsamındaki esas ve usullere istinaden müşterilerimize yenilikçi yaklaşımlarla rehberlik hizmeti sağlamak temel görevimizdir. BY ALPHA sürekli güven veren iş disiplini ve yenilikçi yaklaşımlarıyla çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Sunduğumuz her başarılı hizmetin iyi referans olacağı ve başarı getireceği inancında olan BY ALPHA öncelikle siz değerli müşterilerimizin yararını gözetmektedir.


VİZYONUMUZ

Hizmet kalitesinde süreklilik, sürekli yenilik, güven ve dürüstlük, sürekli iş disiplini, liderlik, öncülük, globalleşme, uzun vadeli müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik vizyonumuzu oluşturan temel değerlerdir. Değerlerimiz doğrultusunda şirketimiz BY ALPHA’nın; Çevresel Yatırımlar yapmak, İş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmeti verilen işletmelerde Sıfır İş Kazası kültürünü benimsetmek, yerli ve yabancı sermaye arttırmak, istihdam sağlamak, sektörde güçlü, güvenilir ve fark yaratmak Sürdürülebilir Bir Dünya hedeflerindendir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

BY ALPHA sürekli ve uzun vadede müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde çalışmalarını yürütmektedir.

• Müşteri ile anlaşmanın yapılması,
• Anlaşmaya istinaden mevcut durumun analiz edilmesi,
• Analiz sonuçlarına istinaden hizmet şeklinin belirlenmesi,
• Hizmet şekil ve termin süresinin müşteriye sunulması,
• Hizmet verilmeye başlanması.

İşleyişimiz için görev, yetkiler ve dokümanlar hazırlanarak hizmet yönetim ve kalite yönetim sistemleri oluşturulmuştur.

BY ALPHA’nın en önemli unsuru güçlü bir yönetim ve kalite yönetim sistemidir.
Prensibimiz; Çözüm ortaklarımızın (müşterilerimiz) ihtiyaç ve beklentilerini, sistemlerimizi kullanarak en üst düzeyde baştan sona karşılamak, sürekli ve uzun vadede hizmet kalitemizi korumaktır.

BY ALPHA OSGB'nin Hizmet Verdiği ve Yetkili Olduğu İller

BY ALPHA OSGB İSG Profesyonelleri

BY ALPHA OSGB Yetki Belgesi

BY ALPHA OSGB Referans ve İş Ortakları

OSGB'nin İletişim Bilgileri

ADRESİ WEB SAYFASI E-POSTASI TELEFON NUMARASI
Çankaya Mah.4716 Sok. İskender Apt. No: 32/16 33070 Akdeniz / MERSİN https://www.byalpha.com.tr/ info@byalpha.com.tr 0 324 233 51 05 0 554 748 87 84